BTEducation

tel. +37253957408, +3726729777, email: bus-tech@hotmail.com
Kursused Tallinnas – Peterburi tee 50D, Tallinn, 11415
Business Technologies OÜ
Me kujundame oma klientide tulevikku...

Inglise keele B1-taseme kursus

Inglise keele B1-taseme kursus

Inglise keele B1-taseme kursus

Kursuse hind
1700 €
Maht:
180 akad. tundi, millest 120 akad. tundi klassiruumis ja 60 akad. tundi iseseisvat tööd
Õppekavarühm:
Keeleõpe
Õppekeel:
vene
Rühm:
kuni 8 inim

Üldine teave. Inglise keele B1-taseme kursus

Õppe kogumaht
180 akadeemilist tundi neist auditoorse ja praktilise töö 120 akadeemilist tundi ja iseseisevtöö 60 akad.tund

Õppekavarühm: Keeleõpe
Õppekeel: vene 
Rühm kuni 8 inim

Üksikisiku tuludeklaratsiooni esitamisel on võimalik 20% kursuse maksumusest tagasi saada

Kursuse õppejõud

Tatjana Tembler – filoloog, inglise keele kursuste õpetaja, töökogemus inglise keelt kõneleva auditooriumiga koolis, aastatepikkune töökogemus Inglismaal.
Elinor Waks – filoloog, inglise keele õpetaja. Kõrgharidus: MRÜ, TÜ kvalifikatsiooni tõstamise kursused
Varvara Hrapova – filoloog, inglise keele õpetaja, lõpetas Moskva Riikliku Pedagoogilise Ülikooli, õpetab inglise keelt koolis alates 2010. aastast.
Alisa Kondrashova – inglise keele õpetaja, Kõrgharidus: bakalaur Snt.-Peterburgi Riigi Ülikool, Bontš-Bruevitši nim. , маgistratuur ТÜ, Australian Centre for Education (Inglise keele õpetamine)
Taia Karzung – inglise keele õpetaja, lõpetas Minski Riikliku Lingvistilise Ülikooli, mitmeaastane töökogemus õpetajana inglise keele kursustel, A2-C1 tasemeeksamiks ettevalmistamise kogemus.
Jelena Türkina – inglise keele filoloog, lõpetas Peterburi Ülikooli inglise keele erialal.

Õppeprotsessi kirjeldus. Inglise keele B1-taseme kursus

Õpe toimub auditooriumis ja veebis. Õppe käigus kasutatakse erinevaid meetodeid, sealhulgas kommunikatiivset ja leksikaalset metoodikat. Grammatika õppimise käigus ning sõnavara täiendamisel ja kinnistamisel kasutatakse grammatika-tõlkemeetodit. Iseseisvate tööde arendamisel on kasutatud self-study meetodit. Erinevate õpetamismeetodite kombineeritud kasutamine võimaldab vajalikku keeleoskuse arengut reaalsele elule lähedaste olukordade kaudu. Õpilased teevad harjutusi, milles jäljendatakse neid olukordi, kus inglise keelt kasutatakse ka päriselus. Seejuures ei arendata mitte ainult kõnet, vaid ka kirjutamist, lugemist ja kuulamist.

Õpetamismeetodid

Dialoogide kuulamine, rollimäng, kursusekaaslaste intervjueerimine, intervjuuküsimuste koostamine, uue grammatika kasutuselevõtt kuulamise kaudu, dialoogid, vastusevariandi valimine, etteütlus, ümberjutustus, sõnavara kinnistamine lünkade täitmise abil, dialoogide kuulamine uute kõnemudelite sissetoomiseks jms. Õpe toimub kaks korda nädalas, neli akadeemilist tundi päevas.

Õppematerjalide loend

Õppematerjalid on tasuta, nende maksumus sisaldub kursuse hinnas. Materjalide komplekt ostetakse enne kursuse algust ja väljastatakse igale õppurile.

Õppekeskkonna kirjeldus

Koolituse jooksul püütakse luua võimalikult õppimist toetav keskkond. Koolitustegevus toimub selleks otstarbeks sobilikel ja tervisekaitse nõuetele vastavatel pindadel aadressil Peterburi tee 50D, Tallinn. Kõik kasutatavad õppeklassid vastavad tervisekaitse nõuetele. Õppeklassid on varustatud tänapäevaste koolitusvahenditega (mugavad õppelauad ja toolid, tahvlid, dataprojektorid, printerid, lauaarvutid, video-ja audiotehnika jm).

Euroopa keeleõppe raamdokument

Euroopa võõrkeeleoskuse taseme hindamise raamdokument CEFR (Common European Framework of Reference) kehtestab ühtsed standardid, mida kasutatakse keeleoskuse taseme määramiseks kogu maailmas.
See süsteem aitab kaasa erinevates haridussüsteemides omandatud kvalifikatsioonide vastastikusele tunnustamisele ning soodustab töö- ja akadeemilist rännet. ALTE (The Association of Language Testers of Europe ehk Euroopa Keeletestijate Assotsiatsioon) on välja töötanud universaalse „can do“ valemi – oskuste ja võimete kogumi, mis vastab igale keeleoskuse tasemele A1-st (algtasemest) kuni C2-ni, mida rakendatakse mis tahes keele puhul. Need oskused ja võimed jagunevad üldisteks, sotsiaalseteks ja turismi, haridus- ja tööoskusteks.

Võõrkeele B1-taseme kirjeldus

Võõrkeelt B1-tasemel valdav isik suudab piiratud sõnavara abil avaldada arvamust abstraktsete küsimuste ja üldiste kultuuriteemade kohta. Annab nõu tuntud küsimustes, mõistes seejuures oma partnerit. Saab kuulmise järgi aru juhistest ja teadetest. Kirjutab kirju ning teeb märkmeid tuttavatel teemadel. Kirjutab standardkirju, mis sisaldavad isiklikku arvamust või isikliku kogemuse kirjeldust. Mõistab õppetöö ajal õppejõu suuliselt antud selgitusi ja koduseid ülesandeid. Suudab konspekteerida loengu teksti õppejõu dikteerimisel. On võimeline andma nõu kliendile oma erialal lihtsates küsimustes. Mõistab kirjandusteoste ja oma eriala puudutavate artiklite üldmõtet. Suudab korrektselt, vastavalt protokollile juhtida kohtumist või seminari, kus arutatakse tuttavat teemat.

Lõpetamise tingimused 

Kursus lõpetatakse õppekava ja kursuse eksami sooritamisega. Inglise keele B1-taseme kursuse eksam toimub eksamitesti vormis vastavalt kursuse programmile. Kursuseeksam on sooritatud, kui õppija on sooritanud vähemalt 60% kõigist eksamitesti ülesannetest.

Väljastatavad dokumendid

Kursuse läbimise tunnistus väljastatakse, kui õpilane on sooritanud vähemalt 60% testist. Kui õppija on sooritanud vähem kui 60% testist, väljastatakse kursuse lõpus tõend kursuse läbimise kohta.

Kursuse läbimise lõputunnistus sisaldab õpilase isiku- ja kooliandmeid, õpiväljundeid (teadmised ja praktilised oskused, mille õpilane on koolituse tulemusena omandanud), õppekava mahtu, õppeaega, kutsestandardit, andmeid tegevusloa ja registreerimise kohta ettevõtlusregistris, õpetajate nimekirja.

Tõend sisaldab õpilase isiku- ja kooliandmeid ning õpilase poolt läbitud akadeemiliste tundide arvu, õppeperioodi, litsentsi andmeid ja registreeringut ettevõtlusregistris ning õpetajate loetelu.

Оmandada inglise keele oskust B1 tasemel

Täiskasvanud, kelle keeleoskuse taseme järgi A2-tasemele ja kes soovivad jätkata inglise keele õppimist.

Kirjutamine
Koostab nõuetekohaselt isiklikke ja poolametlikke kirju ja e -kirju, teateid, kuulutusi, CV'd, avaldusi, motivatsioonikirju, soovituskirju

Kuulamine
Saab aru põhilisest infost igapäevaelu teemadel (töö, kool, vaba aeg, teenindus jne).
- Mõistab kuuldud jutu, uudise, filmi, video, tele- või raadiosaate põhisisu kui teema on tuttav, kõneldakse kirjakeeles, sõnadel otsene tähendus ja hääldus on selge.

Lugemine
Saab aru tekstist, mis põhineb näiteks esinevatest või õppija tööga seotud igapäevaeluga seotud sõnadest.

Rääkimine
Räägib ettevalmistuseta endast, oma perest, igapäevaelust ja tööstust, plaanidest ja kavatsustest, kirjeldab mõnda oma elu sündmust.
- Küsib ja edastab infot vestluskaardi põhjal (sellisel nagu B1 eksamil).
- Avaldab ja põhjendab oma arvamust ja teeb ettepanekuid õpitud teemade programmis.

Inglise keele B1-taseme kursuse programm

Vestlusteemad

1. Tutvumine. Jutustus endast, isikuandmete esitamine
Inimeste kirjeldamine. Välimus, iseloom
2. Pere, perekondlikud suhted ja majapidamine
3. Inimsuhted. Sõprus ja armastus. Elulugu, meeldejäävad kuupäevad ja sündmused
4. Haridus
5. Töö
6. Igapäevaelu, päevakord. Kõik, mis teeb sind õnnelikuks!
7. Uudised. Maailmasündmused. Kõik, mis meie ümber toimub
8. Toitumine. Restoranid
9. Transport ja reisimine
10. Filmid ja raamatud
11. Ostlemine
12. Raha. Kulud ja tulud
13. Elu nii, nagu see on
14. Ilm ja kliimaolud

Koolituse tulemusena omandatud rääkimis-, lugemis- ja kirjutamisoskus

Suuline kõne

Õppeprotsessi käigus õpib õpilane kirjeldama sündmusi, rääkima oma kogemustest, avaldama arvamust ja tooma näiteid; osalema spontaanses dialoogis mis tahes igapäevastel teemadel, väljendama isiklikku suhtumist mingisse nähtusesse või objekti; mõistma kõneleja seisukohta lühikestes dialoogides; mõistma konteksti, tabama spetsiaalset sõnavara.

Lugemine

Kursuse lõpetanud õpilane loeb üldtemaatilisi tekste ning mõistab nende põhiideed; lubatud on 10% tundmatut sõnavara. Koolituse läbinud õpilane mõistab jutustuse süžeed ja tegelaste repliike.

Kirjutamine

B1-taseme koolituse läbinud õpilane on võimeline kirjutama isiklikku kirja või väiksemat teksti sõnastiku abita

Grammatika

Passive Voice (umbisikuline kõneviis), Future Forms (tulevikuvormid), Present Perfect & Present Perfect Continuous (täisminevik ja kestev täisminevik), Comparatives & Superlatives (kesk- ja ülivõrded), modaalverbid, gerundium ja infinitiiv, Conditional Clauses (tingimuslikud osalaused)

Sõnavara

Sõnavara vastavalt kursuse vestlusteemadele. Toit ja toitlustus, sport, raha, transport ja reisimine, inimeste kirjeldamine, haridus, perekondlikud suhted ja majapidamine, sõprus ja armastus, töö, kino, ostlemine. Sõnavara 2000–3000 sõna.

 

Registreeri kursusele


    Sisestage nädalapäeva number (1–7):